Aktualności

2017-01-16

Zawodnicy podczas gry

III Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów

Tym razem zawodnicy UKS IMPULS Zduny wywalczyli trzy medale: dwa srebrne i jeden brązowy.

W sobotę, 14 stycznia 2017 roku w sali Zespołu Szkół w Zdunach rozegrany został ostatni turniej eliminacyjny z cyklu GP w kategoriach młodzików i juniorów. Zawodnicy z klubów tenisa stołowego z Ostrowa Wlkp., Gołuchowa, Gizałek , Taczanowa, Bożacina i Zdun pokazali doskonałą formę, a rozgrywane mecze dostarczyły wielu emocji.

Gospodarze turnieju – zawodnicy UKS IMPULS Zduny wywalczyli trzy medale: dwa srebrne i jeden brązowy. Organizatorzy turnieju - OZTS Południowej Wlkp. i UKS IMPULS Zduny przygotowali dla zawodników dyplomy za miejsca 1-6 i medale dla najlepszej trójki w każdej kategorii oraz drobne upominki. Najlepsi spotkają się jeszcze raz w tym sezonie na turniejach mistrzowskich w swoich kategoriach.